![](https://kmx.gr/wp-content/uploads/2020/06/300x200_delintzis.jpg)
Ανακαινίστηκε πρόσφατα το Κρεοπωλείο της εταιρείας στο Διδυμότειχο. Όλα τα ψυγεία που τοποθετήθηκαν στο κατάστημα είναι χαμηλής ενεργειακής κατανάλωσης. Ο εξοπλισμός περιλαμβάνει Βιτρίνα κρεάτων Milos, self service κρεάτων Euro Puket D71 και κάθετη κατάψυξη Onyx. O μηχανολογικός εξοπλισμός είναι κεντρικό σύστημα MULTI SATELITE χαμηλής ενεργειακής κατανάλωσης με τεχνολογία Inverter, Subcooling, DSP.
Πελάτες μας
logo garousel
Newsletter
[mc4wp_form id=”96″]