![](https://kmx.gr/wp-content/uploads/2020/06/300x200_andriopoulos.jpg)
Εγκαινιάστηκε πρόσφατα το νέο MARKET ΚΡΕΑΤΩΝ - DELICATESSEN της εταιρείας στο Κερατσίνι. Όλα τα ψυγεία που τοποθετήθηκαν στο κατάστημα είναι χαμηλής ενεργειακής κατανάλωσης. Ο εξοπλισμός περιλαμβάνει self service γαλακτοκομικών Euro Bali Mini Bali, Βιτρίνα κρεάτων, τυριών – αλλαντικών Patmos και κάθετη κατάψυξη Timor O μηχανολογικός εξοπλισμός είναι κεντρικό σύστημα MULTI SATELITE χαμηλής ενεργειακής κατανάλωσης με τεχνολογία Inverter, Subcooling, DSP.
Πελάτες μας
logo garousel
Newsletter
[mc4wp_form id=”96″]